Show poniedziałek, 08, kwiecień 2013 11:09

Suraiya to charyzmatyczna tancerka znana ze znakomitej techniki, profesjonalizmu i niepowtarzalnej prezencji scenicznej. Jako Europejka doceniana jest za arabski "feeling", ciekawe interpretacje i zrozumienie arabskiej kultury. Jej showy są podziwiane i doceniane na całym świecie czyniąc Suraiyę najbardziej rozpoznawalną za granicą Polską tancerką. Jej kalendarz wypełniają permanentne wyjazdy podczas których Suraiya dzieli się swoją wiedza- ucząc i swym artyzmem- występując.

Suraiya regularnie występuje na najbardziej prestiżowych orientalnych scenach świata. Jest w światowej czołówce artystów tańca orientalnego. Jej show podziwiały miliony widzów na 4 kontynentach!!! Tańczyła od Pekina, przez Kair, po Las Vegas!!! To jedyna polaska tancerka mające takie ociągnięcia!

Taniec brzucha w wykonaniu Suraiyi to ekscytujące show poruszające wszystkie zmysły. To duma, niewinna kokieteria, siła i piękno kobiecego ciała. Suraiya prezentuje taniec arabski w jego autentycznej formie, zachowuje arabski feeling oraz europejski profesjonalizm każdego ruchu!

Szukasz wyrafinowanej atrakcji na festiwal tańca, imprezę masową, imprezę firmową czy ekskluzywne przyjęcie okolicznościowe?
Chcesz uatrakcyjnić ofertę swego lokalu organizując dla Gości niezapomniany wieczór orientalny?

Zmysłowy taniec Suraiyi, bogate stroje, orientalna muzyka nadadzą każdej z powyższych imprez niepowtarzalny klimat, przeistaczając ją w niezapomniane wydarzenie!!!

Suraiya dysponuje wieloma spektakularnymi profesjonalnymi strojami designerskimi sprowadzanymi z całego świata- najczęściej szytymi dla niej na zamówienie, oryginalną muzyką arabską oraz znakomitej klasy rekwizytami. To wszystko jako oprawa jej warsztatu tanecznego tworzy całość która zachwyca znawców tańca arabskiego i przejawia się w zaproszeniach na liczne międzynarodowe festiwale oraz eventy orientalne.

By obejrzeć namiastkę występów Suraiyi zapraszamy do odwiedzenia Jej kanalu na YouTube: http://www.youtube.com/1suraiya

Taniec orientalny w wykonaniu Suraiyi to wysublimowana propozycja oprawy artystycznej, która każdą imprezę przeistoczy w wyjątkowe widowisko.Zainteresowane osoby są proszone o kontakt:

Suraiya - 0 517 568 018

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Orientalne Show

pokazy - Barbara - 0 602 698 338

Dzwoniąc proszę podać datę eventu - to podstawa - Suraiya jest bardzo wzięta tancerką. Program każdego pokazu dostosowywany jest do charakteru imprezy. Zapraszający zobowiązany jest do zapewnienia miejsca do przebrania, stosownej przestrzeni tanecznej (w zależności od wykorzystywanych w programie rekwizytów) oraz sprzętu nagłaśniającego. Honorarium uzależnione jest od typu imprezy, programu, czasu trwania i godziny pokazu, dojazdu itp.

 

Przegląd aktualności

Wyszukiwarka

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a bedziesz informowany o aktualnościach i nowościach.