Przyjaciele poniedziałek, 08, kwiecień 2013 11:22

Szkoły tańca, Kluby Fitness:
Multi Fitness Club - Chorzów, ul. Ryszki 49, www.multiclub.pl
Klub Fitness4Women - klub taneczno-aerobowy dla Pań
Siemianowice Śl., ul.Zgrzebnioka 43a, www.fitness4women.pl

Czytaj więcej:
 
DVD ISTRUKTAŻOWE poniedziałek, 08, kwiecień 2013 11:17

DVD SURAIYI SĄ POPULARNE WŚRÓD TANCEREK NA CAŁYM ŚWIECIE. JEJ UŚMIECH I CIEPŁE USPOSOBIENIE POŁĄCZONE Z TANECZNYM KUNSZTEM I MIĘDZYNARODOWYM DOŚWIADCZENIEM ZACHĘCAJĄ DO CODZIENNYCH TRENINGÓW W DOMOWYM ZACISZU. KLAROWNY PRZEKAZ I ROZMAITE WSKAZÓWKI POZWOLĄ CI POZNAC WIELE SCENICZNYCH SEKRETÓW! NIE WAHAJ SIĘ I ZACZNIJ TAŃCZYĆ Z SURAIYĄ JUŻ TERAZ!!!!

UWAGA- OFERTA SPECJALNA!
ZAMÓW TERAZ 2 DVD SURAIYI A OTRZYMASZ PRZESYŁKĘ GRATIS!!!

1) NAJNOWSZE DVD SURAIYI - SURAIYA'S SHIMMY AND DRUM SOLO BOOT CAMP - premiera: 20 lipiec 2014

-15 RODZAJÓW SHIMMY ZE WSKAZÓWKAMI I WARIACJAMI
- 5 ĆWICZEŃ POGŁĘBIAJĄCYCH IZOLACJE I KOORDYNACJĘ
- 5 KOMBINACJI DRUM SOLO

UJARZMIJ TECHNIKI WYKORZYSTYWANE W DRUM SOLO!!  NIE WAHAJ SIE I ZAMÓW NOWE DVD SURAIYI JUZ TERAZ!!! KOSZT: 70 ZŁ Z WYSYŁKĄ LUB 60ZŁ PRZY ODBIORZE OSOBISTYM!!!!

NAPISZ E-MAIL NA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - ZAMÓW DVD I PODAJ SWÓJ ADRES WYSYŁKOWY- W MAILU ZWROTNYM OTRZYMASZ DANE DO PRZELEWU! DVD ZOSTANIE DO CIEBIE WYSŁANE NIEZWŁOCZNIE PO OTRZYMANIU PRZELEWU!!!

UWAGA- ABSOLUTNA NOWOŚĆ!!! ZAOSZCZĘDŹ NA WYSYŁCE!!!
MOŻESZ UZYSKAĆ DOSTĘP DO MATERIAŁU DVD ONLINE- NAPISZ I ZAPYTAJ!!!!

2) ORIENTAL TECHNIQUE WITH SURAIYA - WYD: WRZESIEŃ 2013

TECHNIKA ORIENTALNA NA STOPNIOWANYM POZIOMIE W ZASIĘGU RĘKI!!! CHCIAŁABYŚ SIĘ UCZYĆ OD SURAIYI A MIESZKASZ DALEKO I NIE MOŻESZ SOBIE POZWOLIĆ NA REGULARNE LEKCJE? TEN 10-CIO TYGODNIOWY PROGRAM JEST DLA CIEBIE!!!


NAPISZ DO NAS JEŚLI CHCESZ W DOMOWYM ZACISZU TAŃCZYĆ Z SURAIYĄ AŻ PRZEZ 10 TYGODNI!!!!

DVD ZAWIERA KOMPLETNY PROGRAM ROZWOJU TWOJEJ TECHNIKI - NIE PRZEGAP TEJ SZANSY!!!!

10 KOMBINACJI ZAPLANOWANYCH NA 10 TYGODNI!!! PONAD 2 MIESIĘCZNY KURS Z SURAIYĄ W SUPER CENIE - 65ZŁ Z WYSYŁKĄ LUB 55ZŁ PRZY ODBIORZE OSOBISTYM!!!!

TRENUJ KAŻDĄ KOMBINACJĘ TYDZIEŃ AŻ WYKONASZ JĄ PŁYNNIE I BEZBŁEDNIE Z SURAIYĄ I MANSOUREM GRAJĄCYM NA TABLI! NASTĘPNIE PRZEJDŹ DO KOLEJNEJ- BĘDZIE NIECO TRUDNIEJSZA, I TAK AŻ DO NUMERU 10!!! KOMBINACJE SĄ STWORZONE W OPARCIU O ARABSKIE RYTMY -  KAŻDY RYTM JEST NAZWANY I ROZLICZONY WIEC TAKŻE SZLIFULESZ PRZY NAUCE KOMBINACJI ZAPAMIĘTYWANIE RYTMIKI ARABSKIEJ!!!

ZAMÓW DVD SURAIYI JUŻ TERAZ!!! NAPISZ E-MAIL NA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - ZAMÓW DVD I PODAJ SWÓJ ADRES WYSYŁKOWY- W MAILU ZWROTNYM OTRZYMASZ DANE DO PRZELEWU! DVD ZOSTANIE DO CIEBIE WYSŁANE NIEZWŁOCZNIE PO OTRZYMANIU PRZELEWU!!!

 

3) SEKRETY SHIMMY I DRUM SOLO - PROD. LUTY 2010

UWAGA-  DVD MIAŁO JUŻ 3 NAKŁADY- NA CHWILE OBECNĄ TRZECI JEST JUŻ WYSPRZEDANY.  SZUKAJ DVD JEDYNIE NA RYNKU WTÓRNYM.

SEKRETY SHIMMY I DRUM SOLO - POZNAJ JE!!!

Czytaj więcej:
 
Media poniedziałek, 08, kwiecień 2013 11:20

 SURAIYA W MEDIACH
Suraiya jest osobą bardzo zajętą w związku z czym rzadko znajduje czas na wizyty w mediach - poniżej znajdziesz jednak jej kilka polskich i zagranicznych wywiadów:

*Wspomnienia z Euro Raks III - http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,13821415,Tlum_uwodzicielskich_tancerek_zjechal_na_Giszowiec.html#LokKatTxt

oraz

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/880587,taniec-brzucha-w-katowicach-piekne-tancerki-na-kongresie-w,id,t.html

* Wywiad 2013 - PL - : http://www.goniec.info.pl/arch/gg1302.pdf

* Wywiad 2012 - PL - :
http://trojmiasto.miastokultury.pl/22,943,,0,trojmiasto-suraiya-moja-dusza-chce-tanczyc-.html

* Wywiad 2011 - Niemcy - http://www.hagalla.de/hagalla%20com/Texts/E%20Interview%20Texts/engl%20Suraiya%20Interview.html

* Video Wywiad 2010 -  Oslo-  http://www.youtube.com/watch?v=U_i3cLSFXyc

* Reportaż z EGYPTIAN FEVER FESTIVAL- 2010 - Słowacja - http://www.brusnytanec.sk/page3.php

*Suraiya w Gazecie Wyborczej- wywiad 2009 -
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,7286735,Slazaczka_doprowadzila_do_perfekcji____drzenie_ciala.html

* Suraiya w czeskim magazynie Orient Express- wywiad 2008: (tłumaczenie w języku polskim poniżej)
 

Czytaj więcej:
 
Show poniedziałek, 08, kwiecień 2013 11:09

Suraiya to charyzmatyczna tancerka znana ze znakomitej techniki, profesjonalizmu i niepowtarzalnej prezencji scenicznej. Jako Europejka doceniana jest za arabski "feeling", ciekawe interpretacje i zrozumienie arabskiej kultury. Jej showy są podziwiane i doceniane na całym świecie czyniąc Suraiyę najbardziej rozpoznawalną za granicą Polską tancerką. Jej kalendarz wypełniają permanentne wyjazdy podczas których Suraiya dzieli się swoją wiedza- ucząc i swym artyzmem- występując.

Suraiya regularnie występuje na najbardziej prestiżowych orientalnych scenach świata. Jest w światowej czołówce artystów tańca orientalnego. Jej show podziwiały miliony widzów na 4 kontynentach!!! Tańczyła od Pekina, przez Kair, po Las Vegas!!! To jedyna polaska tancerka mające takie ociągnięcia!

Taniec brzucha w wykonaniu Suraiyi to ekscytujące show poruszające wszystkie zmysły. To duma, niewinna kokieteria, siła i piękno kobiecego ciała. Suraiya prezentuje taniec arabski w jego autentycznej formie, zachowuje arabski feeling oraz europejski profesjonalizm każdego ruchu!

Szukasz wyrafinowanej atrakcji na festiwal tańca, imprezę masową, imprezę firmową czy ekskluzywne przyjęcie okolicznościowe?
Chcesz uatrakcyjnić ofertę swego lokalu organizując dla Gości niezapomniany wieczór orientalny?

Zmysłowy taniec Suraiyi, bogate stroje, orientalna muzyka nadadzą każdej z powyższych imprez niepowtarzalny klimat, przeistaczając ją w niezapomniane wydarzenie!!!

Czytaj więcej:
 


Przegląd aktualności

Wyszukiwarka

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a bedziesz informowany o aktualnościach i nowościach.